Skiareál KlínovecMAX KlínovecHotel**** Nástup  elan skiPELLS BICYCLES  zimní verze TEL

Nabídka pro turisty

Přijeďte strávit  pár dní na Klínovec, odpočinout si od každodenního stresu, načerpat energii z hor a krásné přírody, zažít něco neobyklého a odvézt si od nás plno nových zážitků! Připravili jsme pro Vás několik zajímavých balíčků a doufáme, že každý si přijde na své a z bohaté nabídky si vybere. Mrkněte do sekce AKTIVNÍ LÉTO - Pobytové balíčky ;) S námi se rozhodně nudit nebudete! Vyberte si typ balíčku, který sedne právě Vám a nečekejte s rezervací na poslední chvíli …Budeme se těšit! 

Nabízíme také kratší i delší výlety s průvodcem jak na kolech, kolobrndách, tak i s nordic walkingovými holemi...Naši instruktoři Vás zasvětí do tajů lukostřelby či si s Vámi zahrají disc golf nebo zorganizují závody na týmových lyžích. Mrkněte do přiloženého ceníku a vyberte si aktivitu, která sedne právě Vám. Připravte sobě i Vašim dětem, kamarádům, známým či příbuzným den plný sportu a zábavy, s námi se určitě nudit nebudete ;)

Na Klínovci na Vás čeká řada dobře značených a udržovaných cyklo-, pěších i nordic walkingových stezek. Kola i hůlky Vám rádi zapůjčíme v naší denně otevřené půjčovně! Mapy a turistické průvodce je možné zakoupit v naší prodejně...

 

NOVĚ TAKÉ NABÍZÍME VE SPOLUPRÁCI S HOTELEM NÁSTUP TYTO DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Pro chvíle aktivního odpočinku slouží moderní krytý relaxační bazén s vodopádem, perličkou, vodním hřibem a masážními tryskami. Dále zde hosté mohou využít kondičního koutku, solária, suché sauny a následně posedět a občerstvit se u baru. Přímo u hotelu je osvětlené hřiště s umělým povrchem na tenis, volejbal, badminton, či nohejbal. Na hotelové terase se nachází hřiště minigolfu, petang, ruské kuželky.

Otevírací doba - každý den od 10.00 hod do 22.00 hod

 

NOVINKA OD LETNÍ SEZONY 2014 - LANOVÉ CENTRUM, OBŘÍ TRAMPOLÍNY A SLACKLINE! 

 

Média

zpátky nahoru