Skiareál KlínovecMAX KlínovecHotel**** Nástup  elan skiPELLS BICYCLES  zimní verze TEL

Letní aktivity

Chcete strávit aktivní dovolenou na horách, nebo jen přijet na víkend a chcete si ho pořádně užít? Nechte to na nás a vyberte si program, který Vám nejlépe sedne! S námi můžete prožít adrenalin, ale i pohodový výlet plný zábavy při kterém poznáte krásy Krušných hor. Nabízíme kratší i delší výlety s průvodcem jak na kolech, kolobrndách, tak i s nordic walkingovými holemi...Naši instruktoři Vás zasvětí do tajů lukostřelby či si s Vámi zahrají disc golf, zastřílí ze vzduchovky, zalezou v lanovém centru nebo zorganizují závody na týmových lyžích a chůdách. Mrkněte do přiloženého ceníku a vyberte si aktivitu, která sedne právě Vám. Připravte sobě i Vašim dětem, kamarádům, známým či příbuzným den plný sportu a zábavy, s námi se určitě nudit nebudete ;)

V České republice, kde je turistika a cykloturistika velice oblíbená hraje významnou roli  roustoucí zájem o geocaching, jehož význam spočívá v hledání pokladů ukrytých ve schránkách, které jsou schovány ve volné přírodě. Každá geocaching schránka je identifikovatelná podle gps souřadnic. Přijďte si najít tu svou na Klínovec!!! Seznam geocaching schránek v České republice můžete nalézt na www. geocaching.com.

V PŘÍPADĚ ZAPŮJČENÍ SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ V NAŠÍ PŮJČOVNĚ ČI VYUŽITÍ NĚKTERÉHO Z NAŠICH NABÍZENÝCH PROGRAMŮ OBDRŽÍTE SLEVU NA JÍZDNÉ NA LANOVÉ DRÁZE JÁCHYMOV I SEDAČKOVÉ LANOVCE DÁMSKÁ!!!

VOLEJTE: +420 725 700 903 PIŠTE: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.%20">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

zpátky nahoru