Skiareál KlínovecMAX KlínovecHotel**** Nástup  elan skiPELLS BICYCLES  zimní verze TEL

Nabídka pro firmy

V životě každé firmy dochází občas k nejrůznějším významným a důležitým událostem. Může se jednat o oslavu firemního jubilea, setkání se zákazníky a obchodními partnery, hodnocení výsledků uplynulého období a podobně. Stejně tak je dnes běžné pořádání pravidelných motivačních programů nebo jen čistě zábavných a oddechových akcí pro zaměstnance, spolupracovníky či klienty. S organizací takovýchto akcí máme zkušenosti a nebojíme se nových výzev. Rádi pro Vás připravíme jednodenní sportovně-zábavný program, ale také pobyt zkombinovaný s ubytováním v našem penzionu. 

Vezmeme Vás na projížďku po krásných Krušných horách na kole či koloběžce, uspořádáme soutěž v lukostřelbě či v disc golfu a týmového ducha můžete vyzkoušet při závodech na týmových lyžích :-)

Vše sestavíme na míru dle Vašich přání a požadavků, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, těšíme se na spolupráci s Vámi!

Úspěšně také spolupracujeme několik let s domácími i  zahraničními cestovními kancelářemi, pořádáme jak skupinové, tak individuální pobyty v létě i v zimě. V případě dotazů se na nás kdykoliv obraťte, rádi navážeme spolupráci i s Vámi!

Média

Teambulding - Generali
zpátky nahoru